Kim jesteśmy?

Nasza misja

Jesteśmy producentem gotowych  moskitier ramkowych na okna i drzwi do wszystkich systemów stolarki okiennej i drzwiowej PCV/DREWNO.

Nasza firma powstała z myślą aby skutecznie chronić domostwa przed ingerencją owadów. Chronić Ciebie i Twoich najbliższych. W szczególności małe dzieci, które samodzielnie nie potrafią obronić się przed atakującym owadami, dzieci, które są bardziej podatne i wrażliwe na ich ukąszenia.

Sami jesteśmy rodzicami i doskonale wiemy jak  ważna jest ochrona domu przed komarami, pająkami, muchami czy osami.

Zmieniający się klimat powoduje, że z roku na rok owadów jest coraz więcej. Atakują w masowych ilościach i z dużą większą zaciekłością. Ich ukąszenia bywają bardziej bolesne w skutkach niż dotychczas, powodując przy tym niespotykane dotąd reakcje alergiczne.

Nasze moskitiery skutecznie zabezpieczą Twój dom przed niechcianymi ”gośćmi”

W naszej ofercie znajdziesz również rolety wewnętrzne i żaluzje plisowane, które zapewnią wytchnienie przed nadmiarem słońca jak i odrobinę prywatności. 

dlaczego my?

Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny, rzetelnie i z dbałością o każdy szczegół. Nie traktujemy Ciebie jak kolejną pozycję w wynikach sprzedaży ale jak partnera, członka naszej rodziny. 

Zapraszamy Cię do współpracy.