produkty

Bezpieczeństwo - komfort

TRWAŁOŚĆ - JAKOŚĆ - NIEZAWODNOŚĆ

RZETELNOŚĆ - TERMINOWOŚĆ

Nasza oferta jest szyta na miarę Twoich potrzeb tak aby nasze produkty skutecznie zabezpieczyły Twój dom przed owadami, nadmiarem słońca i spojrzeniami z zewnątrz.

Moskitiery ramkowe okienne

Moskitiery - to siatki w ramkach z aluminium, instalowane w otworach okiennych i drzwiowych, mające na celu ochronę przed insektami oraz nieczystościami. Możliwość doboru rodzaju oraz kształtu moskitiery w zależności od funkcji i typu otworu okiennego pozwoli idealnie dobrać produkt zgodnie z jego przeznaczeniem. Zastosowanie moskitiery w żaden sposób nie przeszkadza w pracy okna oraz nie ogranicza również widoczności w świetle okna. Wszystkie elementy ramki wykonane są z aluminium, natomiast siatka wykonana jest z włókna szklanego powlekanego pcv, dzięki czemu moskitiera odporna jest na działanie warunków atmosferycznych, co gwarantuje trwałość na wiele lat użytkowania. Moskitiery można dostosować do wszystkich typów okien i drzwi. Występują w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu będą również komponowały się z zewnętrznym wyglądem obiektów. Siatka standardowo dostępna jest w kolorze czarnym lub opcjonalnie w kolorze szarym. Moskitiera okienna montowana jest bezinwazyjnie do przylgi futryny okna za pomocą blaszek mocujących.

Moskitiera drzwiowa otwierana

Moskitiera otwierana stosowana zarówno do okien, jak również drzwi balkonowych, montowana jest inwazyjnie za pomocą zawiasów do futryny drzwiowej. Wyposażona w uchwyt do otwierania oraz magnesy trzymające moskitierę w pozycji zamkniętej, a także w uszczelkę szczotkową, która zabezpiecza pomieszczenie przed dostaniem się insektów i nieczystości z zewnątrz. Dodatkowo zamontowane w moskitierze samozamykacze, automatycznie domykają otwartą moskitierę, podnoszą komfort ich użytkowania. Decydując się na montaż moskitiery otwieranej w drzwiach, ze względu na ich większe gabaryty w porównaniu do okna, należy zwrócić szczególną uwagę na to, aby moskitiera miała zwiększoną sztywność. W rozwiązaniach oferowanych przez Apa Tech w tym celu stosuje się futrynę wykonaną z zamkniętego profilu aluminiowego. Profile drzwiowe występują w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu będą komponowały się z zewnętrznym wyglądem obiektów. Dla wzmocnienia konstrukcji, moskitiera może posiadać wbudowaną poprzeczkę.

Moskitiera drzwiowa przesuwna

Moskitiera przesuwna doskonale sprawdzi się w dużych przeszklonych wnękach jak, balkony, tarasy, witryny, a także ogrody zimowe. Skrzydło moskitiery przesuwa się na prowadnicach górnej i dolnej, jednotorowej. Prowadnice moskitiery montowane są inwazyjnie do futryny za pomocą wkrętów. Konstrukcja skrzydła nie ogranicza widoczności w świetle okna. Występują w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu będą również komponowały się z zewnętrznym wyglądem obiektów. Siatka standardowo dostępna jest w kolorze czarnym lub opcjonalnie w kolorze szarym. Dla zwiększenia szczelności moskitiery montowana jest uszczelka szczotkowa.

Rolety Dzień/Noc (ZEBRA)

Dobrym pomysłem na osłonięcie okna są rolety dzień – noc. W tym systemie osłona składa się z naprzemiennie ułożonych, poziomych pasów materiału. Jeden z nich ma postać siatki przepuszczającej promienie słońca. Z kolei drugi ogranicza ich dopływ do pomieszczenia. Zmieniając położenie osłony sprawisz, że fragmenty materiałów będą przesuwały się równolegle do siebie. Kiedy naprzeciwko ustawisz dwa pasy, przezroczysty i nieprzezroczysty – uzyskasz efekt zaciemnienia. Takie rozwiązanie pozwoli Ci operować ilością światła dostającego się do wnętrza, bez konieczności podnoszenia osłony.
Roleta może być wyposażona w kasetę oraz prowadnice, które zapewnią jej stabilne prowadzenie i przyleganie do szyby. Ograniczy to możliwość kołysania materiału podczas podmuchów wiatru, jak i uchylania okna. Zastosowanie prowadnic pozwoli także na lepsze zaciemnienie wnętrza. Kaseta montowana jest na skrzydle okiennym do listwy przyszybowej za pomocą wkrętów. Prowadnice rolety przyklejane są do okna taśmą piankową. Roleta obsługiwana jest za pomocą samoblokującego mechanizmu sterowanego łańcuszkiem kulkowym. 

Rolety Materiałowe

Rolety materiałowe nie tylko chronią przed promieniami słonecznymi i ograniczają widoczność pomieszczeń z zewnątrz. Są także estetycznym dodatkiem do wystroju mieszkania. Łatwy sposób montażu oraz intuicyjny system obsługi sprawia, że ich codzienne użytkowanie staje się szybkie i wygodne. Rolety materiałowe sprawdzą się jako przesłona witryn okiennych, wnęk i regałów. Nadają się do każdego typu okien, dlatego jest to jedno z najbardziej uniwersalnych rozwiązań, na które możesz zdecydować się w swoim domu. Bogata kolekcja wzorów i kolorów tkanin pozwala stworzyć spójną i estetyczną dekorację, komponującą się z wnętrzem. Wybierając materiał powinieneś zwrócić uwagę na funkcję oraz charakter pomieszczenia, w którym będzie montowana roleta. Jasne, transparentne tkaniny optycznie powiększą pokój, a także go rozświetlą. Z kolei wzorzyste materiały nadadzą wnętrzu głębię i przestrzenność. Takie rozwiązania doskonale sprawdzą się w salonie lub kuchni. W pomieszczeniach służących jako sypialnia w ciągu dnia (np. pokoje małych dzieci), warto zastosować tkaniny typu blackout, które pozwolą na całkowite zaciemnienie wnętrza.

Żaluzje plisowane (plisy)

Żaluzje plisowane potocznie określane jako "plisy", stanowią jedno z najciekawszych rozwiązań w zakresie przesłon wewnętrznych. Umożliwiają dekorowanie zarówno okien standardowych, jak i tych o nietypowych kształtach (trapezy, trójkąty, wielokąty, półkola) i rozmieszczeniu. Dzięki plisom przesłonisz dowolnie wybrany fragment okna, zarówno od góry, jak i od dołu. Zmiana położenia może odbywać się na kilka sposobów. Wśród zalet produktu należy wymienić płynne sterowanie, a także możliwość precyzyjnego zatrzymania osłony w dowolnym położeniu. Ponadto plisy pozwalają na zastosowanie dwóch tkanin w jednym systemie. Szeroka gama materiałów: transparentnych, półprzezroczystych i zaciemniających pozwoli Ci dopasować osłonę do funkcji pomieszczenia. Zwinięte żaluzje plisowane zajmują niewielką powierzchnię okna. Dzięki temu wnętrze może być widne i odpowiednio nasłonecznione, niezależnie od gramatury wybranego materiału.

Naprawa moskitier

Jeśli Twoja moskitiera uległa uszkodzeniu (uszkodzona siatka, profil) - nie wyrzucaj jej. Nadamy jej nowe życie.

Naprawa/Serwis okien i drzwi

Jeśli masz problem z oknem lub drzwiami (obracająca się klamka, zatrzaśnięte okno, przeciekająca woda opadowa, przedmuchy powietrza, zmiana kierunku otwierania itd.) skontaktuj się z nami. Nasz serwisant na pewno Ci pomoże.